برای مشاهده یافته ها از کلید Enter و برای خروج از کلید Esc استفاده کنید.

آموزش زبان انگلیسی با داستان صوتی

آموزش زبان انگلیسی از اول تا آخر با داستان صوتی

اگر تکنیک آموزش زبان انگلیسی با داستان صوتی را می شناسید و دنبال چند داستان کوتاه کاربردی برای شروع یادگیری تان هستید.سری به مقاله های زیر بزنید تا بهترین داستان های انگلیسی به صورت ویدیوی در اختیار تان قرار گیرد.

10 داستان صوتی انگلیسی برای قبولی در تافل

داستان جک و لوبیای سحر آمیز

داستان جک و لوبیا سحر آمیز یکی از جذاب ترین افسانه های زبان انگلیسی است.از همین رو قصد دارم امروز با این داستان کوتاه جذاب شما را با فضای جادویی اش آشنا کنم.

ادامه مطلب
داستان کوتاه رومئو و ژولیت

آموزش زبان از صفر با داستان رمئو ژولیت

اگر سری به بخش داستان های سایت ما بزنید خواهید دید بیشتر شان رمان ها یا نوشته های ویلیام شکسپیر هستند.چون داستان های این نویسنده بزرگ در کنار جذابیت بار احساسی هم دارند.در همین راستا و همچنین در جهت تقویت مهارت لیسنینگ تان قصد دارم امروز داستان رومئو ژولیت را برای تان روایت کنم. داستان …

ادامه مطلب
داستان جوجه اردک زشت

دانلود ویدیو داستان کوتاه جوجه اردک زشت

امروز می خواهیم به دل داستان جوجه اردک زشت برویم و کلمات دشوارش را پیدا کنیم. اگر می خواهید در این سفر با همراه باشید ویدیو زیر را با دقت تماشا کنید.

ادامه مطلب
داستان کوتاه جنبش زنان

داستان کوتاه املین پنکهرست

بسیاری از ما فکر می کنیم کشور های اروپایی از همان ابتدا مدافع حقوق زنان و آزادی بودند.داستان کوتاه حقوق زنان در انگلستان بر این تفکر خط بطلان می کشد و چگونگی ایجاد جنبش های زنان را توضیح می دهد.

ادامه مطلب
داستان کوتاه اریک موتور

تقویت لیسنینگ با داستان انگلیسی

بیشتر در مقاله تکنیک های تقویت لیسنینگ در مورد داستان کوتاه انگلیسی و تاثیر آن برای تقویت مهارت شنیداری با شما سخن گفته بودم. از این رو امروز تصیمم گرفتم به صورت عملی و با یک ویدیو ساده استفاده از این روش را به شما بیاموزم.پس برای تقویت زبان تان در ادامه با من همراه …

ادامه مطلب
دانلود کتاب صوتی انگلیسی

دانلود داستان کوتاه دیک ویتینگتون

دایره کلمات گسترده و بلد بودن تمامی گرامر های زبان انگلیسی باعث نمی شود شما یک انگلیس زبان قدرتمند شوید.برای این که به یک شهروند انگلیسی زبان تبدیل شوید نیاز است مهارت های چهارگانه زبان انگلیسی تان را تقویت کنید.یکی از این مهارت ها لیسنینگ است.برای تقویت این مهارت همان طور که در مقاله روش …

ادامه مطلب
زندگی شکسپیر

دانلود ویدیو زندگی نامه شکسپیر به فارسی

در این درس می خواهیم با داستان زندگی ویلییام شکسپیر زبان شیرین انگلیسی را یاد بگیریم.پس بی درنگ ویدیو زیر را پلی کنید و در ادامه برای دریافت ترجمه با من همراه باشید

ادامه مطلب
داستان رابین هود

آموزش زبان انگلیسی به کمک داستان کوتاه جذاب رابین هود

در این درس می خواهم داستان رابین هود را برایتان روایت کنم تا به کمک این داستان کوتاه انگلیسی زبان یاد بگیرید.پس بدون درنگ قلم کاغذتان را حاضر کنید و در ادامه با من باشید.

ادامه مطلب
آموزش زبان انگلیسی با داستان

داستان کوتاه سرگذشت فلورانس نایتینگل

آیا وقتی یک فیلم زبان اصلی می بینید یا به اخبار شبکه های انگلیسی زبان گوش می دهید تمام کلمات شان را متوجه می شوید؟ اگر جواب تان به این سوال خیر است با من همراه شوید تا در غالب یک ویدیو جذاب مهارت شنیدن و تشخیص معنی واژگان انگلیسی را در شما تقویت کنم.

ادامه مطلب
آموزش زبان انگلیسی با داستان

دانلود رایگان ویدیو داستان کوتاه انگلیسی

پیش از این در مورد تکینک های تضمینی آموزش زبان انگلیسی به صورت رایگان با هم سخن گفتیم.اگر خاطر باشد یکی از آن روش ها آموزش زبان انگلیسی با داستان کوتاه بود.اگر با این روش آشنایی ندارید پیشنهاد می کنم در ادامه با من باشید تا با  مثالی این تکنیک را به شما آموزش دهم. …

ادامه مطلب
داستان اولین طاووس

داستان صوتی اولین طاووس

امروز شهرزاد قصه گو سایت انگلیش سی تی به سراغ داستان صوتی اولین طاووس رفته است.اگر می خواهید پای قصه او بنشینید و انگلیسی یاد بگیرید فایل صوتی زیر را پلی کنید.

ادامه مطلب

چرا از داستان صوتی برای آموزش زبان انگلیسی استفاده کنم؟

  • تقویت مهارت لیسنینگ: یعنی شما با گوش دادن به داستان های متعدد انگلیسی می توانید کلمات را از درون یک مکالمه یا سخنرانی تشخیص دهید.
  • بهبود مهارت ریدینگ: خواندن و گوش دادن به داستان های صوتی انگلیسی موجب می شود توانایی درک مطلب تان چند برابر بهتر شود.
  • تلفظ صحیح کلمات: اگر می خواهید مهاجرت کنید مهمترین چیزی که نیاز دارید تلفظ صحیح کلمات است از همین رو پیشنهاد می کنم حتماً ازداستان صوتی برای یادگیری تلفظ صحیح کلمات استفاده کنید.

چرا از داستان کوتاه برای یادگیری انگلیسی استفاده کنم؟

داستان های بلند و رمان های انگلیسی سرشار از وازگان دشوار هستند. از همین رو خواندن یا گوش دادن به آنها توسط مبتدیان توصیه نمی شود.

چرا از این سایت داستان کوتاه دانلود کنم؟

  • همه داستان های ما با ویدیو ارائه شده اند.
  • داستان های استفاده در مقاله های مان به صورت جمله به جمله ترجمه شدند.

آیا به کمک داستان صوتی می توان در تافل قبول شد؟

بله چون سه مهارت اصلی لیسنینگ،ریدینگ و اسپیکینگ که در تافل مورد بررسی قرار می گیرد در آموزش زبان انگلیسی با داستان تقویت می شود.

بهترین نرم افزار برای آموزش زبان انگلیسی با داستان صوتی

شیوا یکی از بهترین نرم افزار های آموزش صفر تا صدی زبان انگلیسی است. این نرم افزار صد ها داستان صوتی دارد که به کمک آنها می توانید به راحتی دایره کلمات تان را گسترش دهید و لیسنینگ تان را تقویت نمایید.

چرا شیوا را دانلود کنم؟

  • برای چهار مهارت لیسنینگ،رایتینگ،ریدینگ و اسپیکینگ تمرین دارد.
  • گرامر را از صفر تا صد به شما می آموزد.
  • تمامی کلمات دشوار و ضروری انگلیسی توسط این نرم افزار آموزش داده می شود.
  • جعبه لایتنر دارد.
  • به صورت بازی گونه طراحی شده است.