برای مشاهده یافته ها از کلید Enter و برای خروج از کلید Esc استفاده کنید.

5 شیوه تضمینی برای یادگیری زبان انگلیسی در 30 روز

وقتی نوجوان بودم خیلی دوست داشتم زبان یاد بگیرم.برای همین دریکی از بهترین کلاس زبان شهرمان شروع به یادگیری انگلیسی کردم.سالها در گرما و سرما کلاس رفتم و امتحان دادم تا بالاخره به انگلیسی مسلط شدم.همیشه وقتی آن روز ها را به یاد می آورم، یک سؤال مهم ذهن ام را در گیر می کند و آن این است که آیا می توان زبان انگلیسی را در سی روز یاد گرفت و این همه سال به کلاس زبان نرفت؟ پاسخی که چند ماه پیش به آن رسیدم بله بود، اگر شما هم این پرسش را در ذهن دارید و دنبال چرایی پاسخ بله من هستید در ادامه  ما را همراهی کنید.

 

چطور می توان در طی سی روز به زبان انگلیسی مسلط شد؟

با نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا می توان در قالب یک بازی جذاب در طی سی روز زبان انگلیسی را یاد گرفت.

نرم افزار شیوا چطوری در طی سی روز زبان انگلیسی را به ما یاد می دهد؟

چون به صورت بازی طراحی شده است کاربر تلاش می کند هر چه سریع تر به مراحل بالا تر برسد از این رو می توان گفت اگر خوب پیش برود می تواند در سی روز به طور کامل به انگلیسی مسلط شود.

نرم افزار آموزشی شیوا از چه تکنیکی برای آموزش زبان انگلیسی استفاده می کند؟

شیوا از تکنیک بازی و رقابت برای آموزش زبان استفاده می کند. این برنامه در طی 10 فصل در کنار آموزش زبان به شما کمک می کند مهارت های نوشتن، خواندن، گوش دادن و صحبت کردن به انگلیسی را در خود تقویت کنید.

حالا چرا از نرم افزار شیوا استفاده کنم وقتی تکنیک های آموزشی رایگان دیگه ای وجود داره؟

برای پاسخ دادن به این سؤال بیاید با هم تکنیک های رایگان آموزش زبان را بررسی کنیم و ببینیم آیا واقعاً شیوه نرم افزار شیوا برتر از آنهاست یا خیر؟

آموزش زبان با فیلم

برای استفاده از این شیوه یادگیری انگلیسی باید مراحل زیر را انجام دهید:

چند نکته مهم برای استفاده از تکنیک آموزش زبان با فیلم

فواید این روش آموزشی

چالش هایی که این روش دارد

چند نمونه برای آموزش زبان با فیلم

آموزش زبان با موسیقی

یکی از ارزان ترین شیوه های یادگیری زبان انگلیسی آموزش با آهنگ است. برای پیاده سازی این شیوه ارزان و کاربردی آموزش زبان انگلیسی کار های گفته شده در زیر را یک به یک انجام دهید:

فواید شیوه آموزش زبان انگلیسی با آهنگ

چالش ها

یک راه حل ساده برای حل این چالش ها

گروه آموزش زبان شیوا برای کم کردن چالش های این روش، نرم افزار آموزش زبان با آهنگ چکامه را تولید کرده است. این نرم افزار در قالب بهترین موزیک های دنیا زبان انگلیسی را به شما می آموزد.

ویژگی های نرم افزار آموزش زبان انگلیسی چکامه

[/related_box]

  1. دسته بندی آهنگ در دسته آسان، متوسط و سخت
  2. دارا بودن دیکشنری کامل کلمات موزیک های آموزش داده شده

[/related_box]

آموزش زبان از طریق کتاب های آموزشی

آموزش زبان با کتاب
آموزش زبان با کتاب

اگر به کتاب علاقه دارید و از ساعت ها کتاب خواندن لذت می برید. از شیوه آموزش زبان با کتاب استفاده کنید. برای اینکه کارتان راحت تر شوید در زیر بهترین کتاب های آموزش زبان انگلیسی را معرفی کردیم.

کتاب پرسش های گرامری Practical English Usage

اگر هنگام خواندن گرامر برای تان سؤال های متعدد پیش می آید و جوابی برایشان ندارید، حتماً این کتاب را در لیست دانلود خود قرار دهید. کتاب پرکتیکال اینگلیش با بیش از 600 عنوان آموزشی منبع  معتبری برای پاسخ دادن به پرسش های گرامری شما خواهد بود.

منظور از پاسخ دادن به پرسش های گرامری چیست؟ مگر این کتاب آموزش گرامر نمی دهد؟

Practical English Usage همانند یک دیکشنری است؛ یعنی هیچ دسته بندی ای برای قواعد گرامری ندارد. از این رو اگر یک زبان آموز مبتدی باشید نمی توانید با این کتاب پیشرفتی داشته باشید.

کتاب آموزش مکالمه Practice Makes Perfect: English Conversation

اگر می خواهید جلوی یک انگلیسی زبان کم نیاورید و مثل بلبل انگلیسی صحبت کنید، این کتاب را از همین سایت دانلود نمایید. کتاب پرکتیکال مِیکس پرفکت بهترین مرجع برای یادگیری مکالمه در زبان انگلیسی است.

ویژگی هایی که این کتاب دارد

  • آموزش ساخت مکالمه شخصی در شرایطی که می خواهید
  • آموزش تلفظ صحیح لغات در مکالمه

کتاب آموزش گرامر کمبریج(English Grammar in Use (Cambridge

اگر تمام لغات زبان انگلیسی را بلد باشید اما نتوانید آنها را به شیوه ای درست در کنار هم قرار دهید، انگار هیچ چیز از زبان انگلیسی نمی دانید. از این رو پیشنهاد می کنم از همین امروز آموزش گرامر خود را با کتاب English Grammar in Use (Cambridge شروع کنید.

چالش های روش آموزش از طریق کتاب

آموزش انگلیسی از طریق کلاس های آموزش زبان

شرکت در کلاس های زبان انگلیسی متداول ترین شیوه آموزش زبان در کشور ماست. اما این روش چالش های بسیاری دارد که در ادامه به توضیح آنها می پردازم.

چالش های کلاس زبان

تکنیک های آموزش زبان
تکنیک های آموزش زبان

کلام آخر

یادگیری زبان انگلیسی با نرم افزار شیوا بسیار ساده تر و اصولی تر از سایر شیوه های آموزشی است. چون تمامی مطالب آموزشی به صورت بازی به زبان آموز آموخته می شود. اگر می خواهید این نرم افزار را دانلود کنید می توانید به آدرس های زیر در فروشگاه های اندرویدی معتبر مراجعه نمایید.