برای مشاهده یافته ها از کلید Enter و برای خروج از کلید Esc استفاده کنید.

5 نرم افزار آموزش زبان انگلیسی اندروید (بهترین های رایگان 2023)

وقتی صحبت از یادگیری زبان انگلیسی می شود شاید اولین سوال هایی که در ذهن هر مخاطبی ایجاد شود این باشد که اصلا دلیل یادگیری زبان انگلیسی چیست؟  بهترین روش برای یادگیری زبان انگلیسی چیست؟ بهترین نرم افزار آموزش زبان انگلیسی چیست؟ ما در این جا قصد داریم به شما جواب این سوال ها را بدهیم و شما را در امر یادگیری زبان انگلیسی کمک کنیم.

5 نرم افزار آموزش زبان انگلیسی

همان‌طور که در بخش روش‌ های یادگیری زبان انگلیسی توضیح دادیم یکی از روش‌ های یادگیری این زبان استفاده از نرم افزار آموزش زبان انگلیسی است. استفاده از این روش می‌تواند مزیت‌های فوق‌العاده‌ای برای کاربرانش داشته باشد. ازجمله‌ی این فواید می‌توان به کاهش هزینه‌های یادگیری اشاره کرد. این هزینه‌ها شامل هزینه‌های رفت‌وآمد به کلاس و هزینه شهریه کلاس‌ها و خرید کتاب می‌باشد. از مزیت‌های دیگر این روش این است که شما می‌توانید با این تکنیک در وقت خود صرفه‌جویی زیادی بکنید زیرا دیگر نیاز به رفت‌وآمد به کلاس را نخواهید داشت.

با روش یادگیری زبان از طریق نرم‌ افزار شما هر وقت که بخواهید به‌راحتی هرچه‌تمام‌تر فقط با یک اشاره به صفحه‌ی تلفن همراهتان وارد کلاس درس خواهید شد. این ویژگی شگفت‌انگیز یعنی دسترسی سریع به کلاس درس در هرلحظه که بخواهید. از طرفی تنوع نرم‌افزارها به‌گونه‌ای است که شما می‌توانید هر مهارت زبانی که می خواهید را به سرعت یاد بگیرید. برای این که با بهترین نرم افزار ها برای تقویت مهارت های چهار گانه زبان انگلیسی آشنا شوید در ادامه متن ما را یاری نمایید.

نکته‌ی مهم: در بین نرم افزار آموزش زبان انگلیسی ای که معرفی می شود، قطعاً نرم‌افزارهایی که برای پارسی‌زبانان ساخته‌شده می‌تواند کمک بسیار بیشتری به شما در امر آموزش بکند.

نرم‌ افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

نرم افزار آموزش لیسنینگ شیوا
دانلود نرم افزار آموزش لیسنینگ شیوا

نرم‌ افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا یک نرم‌افزار باسابقه و محبوب در حوزه زبان انگلیسی می‌باشد. این اپلیکیشن زبان در بین کاربران خود در گوگل پلی نیز از محبوبیت خوبی برخوردار است. شما در این اپ کاربردی می‌توانید صفر تا صد زبان انگلیسی را یاد بگیرید.

در بخش لغات این نرم‌افزار می‌توانید لغات جدید را حفظ کرده و با تلفظ صحیح آن‌ها آشنا بشوید.با بخش آزمون می‌توانید مهارت تان را محک زده و خود را بیازمایید تا ببینید چقدر از درس مربوطه را فراگرفته‌اید.به عقیده  من این نرم افزار آموزش زبان انگلیسی را از دست ندهید و همین حالا یک گام مؤثر برای بهبود دانش خود بردارید.

نرم‌ افزار آموزش زبان انگلیسی  English for beginners

این نرم‌افزار برای کسانی که می‌خواهند انگلیسی را از پایه فرابگیرند می‌تواند یک نرم‌افزار مفید است چراکه آموزش هایش 48 دسته بندی مهم زبانی را پوشش می دهد. ازلحاظ ساختار آموزشی این برنامه به‌تمامی بخش‌های زبان سرک کشیده و به شما در حوزه کلمات، گفتاری، شنیداری و خواندن و نوشتن کمک خواهد کرد.

Learn English Vocabulary – 6,000 Words

این اپلیکیشن که دارای محیطی فانتزی می‌باشد به آموزش در بخش لغات پرداخته است. این اپ سعی کرده است با استفاده از تصاویر امر آموزش را برای شما کاربران گرامی ساده‌تر کند. و 6 هزار کلمه را به سادگی به شما بیاموزد.از این رو برای کسانی که به دنبال یادگیری لغات زبان انگلیسی هستند این برنامه توصیه می‌شود.

English Grammar – Learn & Quiz

اگر در دانش گرامر خود احساس ضعف می‌کنید و به دنبال آموزش گرامر زبان انگلیسی با نرم‌افزار هستید این نرم افزار آموزش زبان انگلیسی برای شما مفید است. چون سعی کرده با تمرینات خود گرامر زبان را به شما آموزش دهد.

نکته مهم: این نرم‌افزار سعی کرده گرامر را از سطح مبتدی تا پیشرفته به کاربران آموزش دهد.

Learning English Speaking – VOA

همان‌طور که از نام این برنامه پیداست این نرم افزار آموزش زبان انگلیسی برای صحبت کردن به زبان امریکن می‌باشد. این برنامه از طریق تصاویر ویدئویی به شما در بهبود مهارت گفتاری انگلیسی کمک خواهد کرد. سازندگان این نرم افزار آموزش زبان انگلیسی برای شما هر هفته یک درس جدید از طریق قرارگیری در یک موقعیت جدید برای گفت‌وگو در نظر گرفته‌اند. پس اگر به دنبال تقویت قدرت گفتاری خود در زبان انگلیسی هستید این نرم‌افزار را استفاده کنید.

6 دلیل طلایی یادگیری زبان انگلیسی برای زندگی در قرن 21

پس از بررسی بهترین اپلیکشن های آموزش زبان می خوام شش دلیلی طلایی یادیگری زبان در قرن بیست و یکم را برای تان تشریح کنم تا از این پس هدفمند تر انگلیسی یاد بگیرید.

زبان انگلیسی زبان رسمی بین المللی است.

  • بیش از 67 کشور این زبان را به عنوان زبان رسمی خود معرفی کردند.
  • سازمان ملل انگلیسی را یکی از شش زبان بین المللی می داند.

دانستن این علم به شما در یادگیری سایر مهارت ها نیز کمک خواهد کرد.

همه ما در زندگی شخصی خود دارای مهارت های گوناگونی هستیم که در مواقع خاص مورد نیاز ما قرار خواهند گرفت. از جمله این مهارت ها می توان به مواردی همچون رانندگی، قدرت بیان، کار با کامپیوتر و غیره اشاره کرد. از زبان انگلیسی هم می توان به عنوان مهارتی مهم که  در زندگی ما کاربرد فراوان دارد یاد کرد، به طور خیلی ساده نیاز به این مهارت در کار با تلفن همراه و موبایل به وضوح خود را نشان خواهد داد. به طور مشخص برای بالا بردن بسیاری از مهارت ها و یا حتی یادگیری آن ها تنها کافیست با داشتن مهارت زبان انگلیسی سری به اینترنت زده و تمام آنچه را که نیاز دارید را از منابع بین المللی بیاموزید.

کاربرد زبان انگلیسی در استخدام و مشاغل

اگر سری به آگهی های استخدامی بسیاری از مشاغل بزنید خواهید دید زبان انگلیسی از جمله مهارت هایی است که باید برای گرفتن مشاغل داشته باشید.

حالا چرا

زبان انگلیسی بیاموزید، مغرتان پرورش می باید!

طبق گفته های دانشمندان و آخرین دستاوردهای علمی، یادگیری زبان دوم می تواند کمک شایان توجهی به پرورش سلول های خاکستری مغز بکند و از پیری زودرس مغز جلوگیری می کند. در واقع می توان یادگیری زبان انگلیسی را به نوعی ورزشی برای مغز دانست. محققین علت این پدیده را افزایش سوخت ساز در این سلول ها و در ادامه انرژی رسانی به آن ها دانسته اند که موجب می شود غذارسانی به آن ها بیشتر شده و مانع از پیر شدن آن ها و شاید منجر به تولید سلول جدید شود. پس اگر احساس می کنید نیاز دارید تا مغز خود را کمی دچار چالش کنید این گزینه نیز دلیل خوبی برای یادگیری زبان انگلیسی است.

کلام آخر

با توجه به آنچه خواندید به نظر من هر چه سریع تر یادگیری انگلیسی را شروع کنید و و این کار را با نرم افزار انجام دهید چون ساده تر و ارزان تر زبان انگلیسی را یاد می گیرید.