برای مشاهده یافته ها از کلید Enter و برای خروج از کلید Esc استفاده کنید.

بانک جامع نمونه سوال زبان انگلیسی پایه دوازدهم با جواب

به جرات می توان گفت، پایه دوازدهم مهم ترین سال تحصیلی هر دانش آموزی است چون برای کنکور آماده می شود.از این رو اگر می خواهید پیش از کنکور زبان تان را در مدرسه بیست بگیرید نمونه سوالات امتحانی زبان انگلیسی پایه دوازدهم را از ادامه مطلب دانلود کنید.

نمونه سوالات امتحانی زبان انگلیسی پایه هشتم

دانش آموزان پایه دوازدهم کمربندهای خود را، برای یک نمره خوب در درس زبان انگلیسی محکم ببندید. بعد از چندین سال مطالعه درس زبان و آشنایی با قواعد و لغات مختلف، اکنون وقت آن رسیده، تا در آخرین سال تحصیلی خود در مدرسه به یک نمره خوب در این درس دست پیدا کنید. شما با ساختار کلی امتحانات زبان انگلیسی آشنا شده‌اید، و در اینجا با مرور چندین نمونه سوال امتحانی زبان انگلیسی پایه دوازدهم با جواب به محک خود می‌پردازید، تا با آمادگی کامل در جلسه امتحان حاضر شوید. بدون شک این نمونه سوال های امتحانی زبان انگلیسی پایه دوازدهم می‌تواند برای شما بار آموزشی بسیار زیادی داشته باشد. این نمونه سوال های زبان انگلیسی می تواند، به شما در شناخت میزان آمادگی خود و سلیقه طراحان سوال‌های امتحان زبان پایه دوازدهم کمک کند. پیشنهاد ما به شما این است، که حداقل به بررسی سه نمونه سوال امتحانی زبان انگلیسی بپردازید.

برای مشاهده نمونه سوال امتحانی زبان انگلیسی تمامی پایه های تحصیلی به این بخش بروید. اگر در میان دوره تحصیلی در کتاب درسی خود، با تمرینی مواجه بوده اید که جواب آن را نمی دانستید، می توانید از بخش گام به گام زبان انگلیسی دوازدهم این کتاب را دانلود کنید و جواب ها را بررسی کنید. در این کتاب جواب تمام تمرین های درسی داده شده است.

دانلود سوالات امتحانی زبان
دانلود سوالات امتحانی زبان

 

نمونه سوالات ترم اول زبان پایه دوازدهم با جواب

 

نمونه سوالات ترم دوم زبان پایه دوازدهم با جواب

 

نکته: سوال های در نظر گرفته شده، برای دانش آموزان گرامی از استانداردترین نمونه سوال های زبان انگلیسی دوازدهم است. این نمونه سوالات امتحانی، زبان از بهترین و معتبرترین مدارس سراسر کشور انتخاب شده است. همچنین این سوال ها با جدیدترین تغییرات کتاب درسی مطابقت دارد.

کلام آخر

انگلیسی درسی نیست که با یک یا دو سوال امتحانی بتوانید سیر تا پیازش را یاد بگیرید.برای یادگیری صفر تا صد زبان انگلیسی نیاز است نرم افزار آموزش حرفه ای انگلیسی شیوا را دانلود کنید.

مقاله هایی که برای یادگیری صفر تا صد انگلیسی نیاز دارید: